1.1 / January 13, 2015
(3.5/5) (126)

Description

Güzellikleriyle göz dolduran prenseslerimiz, tarzlarına göreelbiselerinin renklendirilmelerini bekliyorlar. Hepsi birbirindenhoş ve güzel prenseslerimizin elbiselerini boyamanız için, herrenge sahip bir palet sizler için hazırlandı.

Renk zengiliği ve zevkinize göre renkleri elbiselerineuygulayabilirsiniz. Her elbisesini boyadığınız prensesimizi,telefonunuza kayıt ederek bir dahaki boyamanızda fikir sahibiolabilirsiniz. Diyelim ki boyama yaparken bir rengi beğenmediniz,emeğiniz boşa gitmiyor ve geri al butonuyla rengi geri alarak, yenibir renk uygulayabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek tüm renklerin, farklı tonları bulunuyor.Boyama yaparken fazlasıyla deneme yanılma yapabilir ve seçtiğinizprensesimizi en güzel şekilde boyayabilirsiniz. Zengin renkdünyasında, istediğiniz tüm boyamaları yapabilir ve en güzeleulaşabilirsiniz.

Boyama oyunları fikir dünyanızı zenginleştirebilir ve hayaldünyanıza katkı bulunmaktadır. Renk seçimi sırasında, düşünmebeceriniz gelişerek oyun oynarken dahi zekanızın geliştiğiniziunutmayın.

Oyunumuzun özellikleri;

- Birbirinden farklı prensesler
- Kalem ile boyama
- Fırça ile boyama
- Resimleri telefonunuzun galerisine kayıt edebilme
- Silme özelliği
- Yapılan renk seçimini geri alabilme
- Her prensese özel elbiseler
- Kullanışlı renk paleti

App Information Frozen Princess Coloring Book

 • App Name
  Frozen Princess Coloring Book
 • Package Name
  com.coloringseostudio.princess
 • Updated
  January 13, 2015
 • File Size
  4.7M
 • Requires Android
  Android 2.3.3 and up
 • Version
  1.1
 • Developer
  Partner SEO Studio
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  Educational
 • Developer
 • Google Play Link

Frozen Princess Coloring Book Version History

Select Frozen Princess Coloring Book Version :
 • 1.1 (2) - Latest Version
 • Frozen Princess Coloring Book 1.1 APK File

  Publish Date: 2015 /9/11
  Requires Android: Android 2.3.3+ (Gingerbread, API: 10)
  File Size: 4.7 MB
  Tested on: Android 4.3 (Jelly Bean, API: 18)
  File Sha1: a2ea1295e7498dce421511ca93833e5ad038bd57
  APK Signature: c48feb21f4e6598da7cff71fcd8fb65be6162824

Partner SEO Studio Show More...

Frozen Princess Coloring Book 1.1 APK
Güzellikleriyle göz dolduran prenseslerimiz, tarzlarına göreelbiselerinin renklendirilmelerini bekliyorlar. Hepsi birbirindenhoş ve güzel prenseslerimizin elbiselerini boyamanız için, herrenge sahip bir palet sizler için hazırlandı.Renk zengiliği ve zevkinize göre renkleri elbiselerineuygulayabilirsiniz. Her elbisesini boyadığınız prensesimizi,telefonunuza kayıt ederek bir dahaki boyamanızda fikir sahibiolabilirsiniz. Diyelim ki boyama yaparken bir rengi beğenmediniz,emeğiniz boşa gitmiyor ve geri al butonuyla rengi geri alarak, yenibir renk uygulayabilirsiniz.Aklınıza gelebilecek tüm renklerin, farklı tonları bulunuyor.Boyama yaparken fazlasıyla deneme yanılma yapabilir ve seçtiğinizprensesimizi en güzel şekilde boyayabilirsiniz. Zengin renkdünyasında, istediğiniz tüm boyamaları yapabilir ve en güzeleulaşabilirsiniz.Boyama oyunları fikir dünyanızı zenginleştirebilir ve hayaldünyanıza katkı bulunmaktadır. Renk seçimi sırasında, düşünmebeceriniz gelişerek oyun oynarken dahi zekanızın geliştiğiniziunutmayın.Oyunumuzun özellikleri;- Birbirinden farklı prensesler- Kalem ile boyama- Fırça ile boyama- Resimleri telefonunuzun galerisine kayıt edebilme- Silme özelliği- Yapılan renk seçimini geri alabilme- Her prensese özel elbiseler- Kullanışlı renk paletiOur eyesfilled with beauty princess, waiting for them to be coloredaccording to the style of dress. All of our dress for your paintinglovely and beautiful princess from each other, each with a colorpalette created for you.You can apply the color zengilig dress according to your tasteand color. Our princess you paint every dress, you can have an ideain your next painting by registering your phone. Let's say you donot like a color while painting, labor undo button does not go towaste and taking back the color, you can apply a new color.All colors you can think of, has different shades. More thantrial and error, and you can paint when painting make our princessin the best way you choose. In the rich world of colors, and youcan do all the painting that you want the most beautiful.Painting games ideas are contributing to the world and enrichyour imagination. During the color selection, remember that youdevelop your thinking skills develop your intelligence even whenplaying the game.Characteristics of the play;- Different from each other princess- Painting with pencil- Painting with a brush- Images can be recorded to your phone- Erase feature- To take back the to the color selection- Each princess dresses special- Convenient color palette